Оренда яхт на острові Ангілья

Острів Ангілья (26 км х 5 км) лежить у північній частині Карибських островів. Затишні бухти, закриті кораловими рифами, бірюзова гладь лагун, красиві піщані пляжі. Ангілья – чудовий куточок для відокремленого, тихого відпочинку. Столиця – Місто Валлі.

Що робити на Ангільї:

  1. Переглянути Валлі – серед визначних пам’яток столиці Ангільї варто відзначити старовинний Будинок Волллбейк та Національний Трастовий Музей Ангільї.
  2. Відвідати Сенді Граунд – невелике село на захід від Валлі, з білими пляжами, численними ресторанами, магазинами та кількома станціями водних видів спорту.
  3. Сходити на Шол-Бей-Іст – затока на півночі острова. Тут розташовані найкращі пляжі Ангільї та печера Фонтан, на стінах якої вирізані ієрогліфи індіанців.
  4. Мережа Айленд-Харбор – рибальське селище на сході Ангільї, відоме розташованій неподалік чудовій печері Біг Спрінг.

Яхтові розваги:

Великі регати влаштовуються тут під час карнавалу (перший тиждень серпня), на Новий рік та під час національного свята (30 травня). Любителям підводного плавання достатньо мати маску та трубку, щоб вирушити на коралові рифи. Клуб підводного плавання (бухта Роуд) спеціально затопив кілька суден, щоб створити відповідний інтер’єр. Організуються екскурсії на прилеглі острови на катерах і катамаранах