Оренда яхт на острові Гран-Канарія

Гран-Канарія (ісп. Gran Canaria), один із Канарських островів, 1560 кв. км., 807 тис. мешканців. Головне місто Лас Пальмас, адміністративний центр однойменної провінції.

Столиця – Лас Пальмас. Це один із найбільших портів в Атлантичному океані, який був заснований конкістадором Хуаном Рехоном у 1478 р. Тут мешкає майже половина населення острова.
Особливо цікавим є його історичний центр столиці – райони Вегета та Тріана, де знаходяться Кафедральний собор, Єпископський палац, монастир Святого Франциска, Канарський музей, музей Колумба, а також безліч інших чудових зразків канарської архітектури.

На півночі острова, біля міста Галдар, знаходиться Ла-Куе Пінтада (La Cueva pintada). Це печера з туфу з наскальними малюнками, яким налічується понад 2 тисячі років. Колись це було житло вождя племені гуанчів. Це єдина печера, де малюнки зберегли свій колір до наших днів.

У Канарському ботанічному саду на схилах ущелини Гінігуада за 7 км від Лас Пальмаса зібрані всі рослини Канарських островів та Макронезії (Азорські острови, Мадейра, острів Зеленого Мису).

Тельде – друге за величиною місто на острові. У Тельді знаходиться найстаріша церква на острові – церква Іоанна Хрестителя, збудована у 15 столітті. Тут інтерес представляє фламандський позолочений дерев’яний вівтар 16 століття, образ Христа на якому виконаний з кукурудзяних качанів, подарованих мексиканськими індіанцями. За 4 км від міста височить Монтанья де Куатро Пуертас, на північному схилі якої біля великої печери з чотирма входами розташована еспланада. Це майданчик, де колись гуанчі проводили засідання Ради.

Пуерто де Моган – так звана «Канарська Венеція». Це рибальське селище в 40 км від Маспаломаса в даний час стало сучасним риболовецько-спортивним портом і користується великою популярністю у яхтсменів.

У 10 км від Лас Пальмаса знаходиться кратер Ла Кальдера де Бандама, який відноситься до кратерів недавньої освіти, має 1000 м у діаметрі та 220 м у глибину. Спустившись стежкою на дно кратера, можна побачити фермерські будівлі. Кращий кратер відкривається з піку Бандама (575 м). Неподалік Ла Кальдера де Бандама знаходиться село Ла-Атала, знамените своїми гончарними виробами, які робляться за старовинною рецептурою гуанчів.