Оренда яхт на острові Мюстік

Острів Мюстік – невеликий приватний (належав лорду Глеконнеру, потім принцесі Маргарет, потім став володінням «суспільної спільноти», компанії «Мюстік») острів у складі архіпелагу Гренадини. Площа 4, 5 кв. Населення – близько тисячі осіб, практично всі зайняті у туріндустрії. Всього 3 населені пункти – села Британія-Бей, Ловелл та Довір.
Клімат – тропічний. Місцевість – горбиста. Раніше схили пагорбів були прикрашені лише кактусами та невеликою рослинністю, але останнім часом місцеві жителі висаджують пальми та цитрусові дерева, що безумовно прикрасило ландшафти острова. Фауна представлена в основному морськими черепахами, крабами, ящірками та численними представниками екзотичних птахів. Мюстик вважається найдоглянутішим і найзакритішим островом у Карибському морі.

Тут знаходяться вілли англійських аристократів, “зірок” (Міка Джаггера, Девіда Боуї) та інших віп-персон (Білл Гейтс, Томмі Хілфігер та ін.). Деякі приватні вілли здаються у найм. Два ексклюзивні приватні готелі, мінімум 1000 доларів за номер. На острові є свій аеропорт, яхт-клуб та кілька дайвінг-центрів для віп-гостей.

Що робити на Мюстиці:

  1. Відвідати село Британія-Бей – центр туристичного життя. Декілька магазинчиків, барів, ресторанів, затишна французька кондитерська та знамениті ювелірні бутіки.
  2. Сходити на нічне барбекю по середах.
  3. Обов’язково зазирнути у знаменитий Безіл-бар із його нічними танцями на межі пристойності.
  4. Покататися верхи на конях.
  5. Засмагати на знаменитому пляжі Макароні, можливо топлес.

Події:

Знаменитий Блюзовий фестиваль на Мюстиці, що проходить у Безіл-барі наприкінці лютого.