Оренда яхт на Додеканезі

Південні Споради (Додеканез) – найпівденніша група грецьких островів в Егейському морі. Назва “Додеканез” означає “12 островів”, хоча в цю групу входить 14 населених островів, 3 середніх безлюдних острови і безліч маленьких острівців і скель. Клімат – спекотний. Ландшафт Південних Спорад – горбистий. Зелені родючі долини, що лежать між горами, численні печери. Чудові піщані пляжі, пристосовані як для спокійного відпочинку, так і для різноманітних водних видів спорту. Затишні бухти для стоянки яхт. На Південних Спорадах найсильніший у порівнянні з іншими турецький та італійський вплив в архітектурі, кухні, традиціях. Античні будівлі сусідять із середньовічними фортецями лицарів-іоаннітів, мусульманські мечеті поруч із православними монастирями, збереглося також кілька будівель епохи Муссоліні. Популярні серед туристів галасливі острови чергуються з тихими патріархальними острівцями з традиційним укладом. <Завдяки більш жаркому клімату, прекрасним пляжам, умовам для яхтингу та водних видів спорту, Південні Споради є найпопулярнішими островами для туристів з усього світу.

Додеканез: 14-денний тур
Відправлення о.Кіс
Повна дистанція – 270 миль

Початок оренди (чартерів) яхти.

 1. Прибуття на о.Кос – острів школи Гіппократа
 2. о.Косо.Калімнос – всесвітньо відомий центр лову губок.
 3. о.Калімносо.Лерос – прославився храмом Артеміди та містом Лаккі, як втіленої мрії Муссоліні про ідеальне фашистське місто.
 4. о.Леросо.Ліпсі – тут Каліпсо заворожила Одіссея. Заповідник грецького острівного життя.
 5. о.Ліпсіо.Патмос – “Егейський Єрусалим”, тут святому Іоанну було бачення, після чого в печері Апокаліпсису він продиктував “Об’явлення”.
 6. о. Патмос – о.Астіпалея – улюблений острів Мальтійських піратів.
 7. о.Астіпалея – о.Нісірос – розкішні сади та кратери вулканів. Заслуговує обійти пішки.
 8. о.Нісірос – о.Тілос – улюблена стоянка мігруючих птахів. Пагорби, каплиці, руїни фортець хрестоносців.
 9. о.Тілосо.Родос – старе місто, палац Великих Магістрів, Червона мечеть, турецькі лазні, “долина метеликів”, струмки, водоспади.
 10. о. Родос – екскурсія по Родосу.
 11. о. Родос – екскурсія по Родосу.
 12. о. Родосо. Сімі – центр древнього кораблебудування, морський музей, пляж Айос Ніколаос.
 13. о.Сіміо.Карпатос – мекка віндсерфінгу, низки піщаних пляжів і бухт, первозданна краса.
 14. Відбуття. Закінчення оренди (чартерів) яхти.

Залишити відповідь