Оренда яхт на острові Санторіні

Санторіні (друга назва Тіра) – найпівденніший з Кікладських островів. Загальна площа – 76 кв. Чисельність населення – 12 500 осіб. Адміністративний центр – Тіра.
Острів вулканічного походження з яскраво-жовтогарячими, чорними та червоними скелями, білими селами та пляжами з чорним вулканічним піском. Існує легенда, що Тіра – уламок затонулої Атлантиди. Свою назву Санторіні острів отримав від завойовників-венеціанців на честь Св. Ірини.
Острів славиться своїми чудовими винами.

Що робити на Санторіні:

  1. Столиця Тира. Місто розташоване на вулканічних скелях. Архітектура трохи відрізняється від традиційної Кікладської. Будинки ніби випливають із печер, а їх дахи мають циліндричну форму. Порт Скала-Тіра, з’єднаний з верхнім містом канатною дорогою та сходами з 580 сходинок. Церква Айіу Міна – символ Санторіні, з блакитним куполом та білою дзвіницею. Археологічний музей. Музей Мегаро Гізі. Собор Стрітення. Новий археологічний музей
  2. Ія. Дерева на півночі острова з білими та з різнокольоровими фасадами будинками. Багато будинків скафту, вирубаних у скелі. Можна повечеряти в ресторанчику на кручі скелі.
  3. Гаванб Амуді з пляжем, вкритим червоною галькою.
  4. Руїни стародавньої Тири, 4-3 століття до н.
  5. Перис. Восьмикілометровий пляж із чорним піском.
  6. Побувати в старому покинутому місті Акротірі.

Події:

  1. Наприкінці серпня фестиваль класичної музики.

Залишити відповідь