Оренда яхт на острові Пальма

Пальма (ісп. La Palma, показати положення на інтерактивній карті28°40′ пн. ш. 17°52′ з. д. (G)) — острів на заході архіпелагу Канарські острови (площа 708 км²) у Санта-Крус-де- Тенеріфе.

Найвища точка острова — гора Рок-де-лос-Мучачос заввишки 2423 м над рівнем моря, де розташована астрофізична обсерваторія.

Адміністративний центр острова – Санта-Круз-де-ла-Пальма (ісп. Santa Cruz de la Palma), в якому проживає 18 тис. осіб (2005), найбільше місто – Лос-Льянос-де-Арідане (близько 20 тис. жителів ). Загалом на острові проживає близько 86 тисяч людей.
У столиця острова Санта Крус де Ла Пальма – невелике містечко з безліччю старовинних будівель та вузьких вуличок. Центр міста – маленька трикутна Площа Іспанії (Plaza de Espana) із чудовим кам’яним фонтаном (1776 р). Тут знаходиться Церква Спасителя з високою дзвіницею (Iglesia Matriz de El Salvador), зведена у 1503 році. Стеля в стилі мудехар виконана з серцевини сосен. У ризниці зберігаються чудові зразки різьблення по дереву у готичному стилі.

З іншого боку площі стоїть Ратуша (Ayuntamiento), побудована 1569 року, з аркадою у стилі італійського Відродження. Другий поверх прикрашають герби Філіпа II Іспанського, Пальми та австрійського королівського будинку.

Ще одна визначна пам’ятка Санта Крус – фортеця Castillo de Santa Catalina, яка чудово захищала місто від піратів.

Наприкінці вулиці Calle Real можна побачити модель корабля Колумба Santa Maria у натуральну величину. Модель використовується як морський музей.

На північ від Санта Крус у горах знаходиться святилище покровительки острова, Nueatra Senora de Las Nievas (Мадонни Снігів). У церкві встановлено вівтар із мексиканського срібла та теракотова статуя мадонни. Кожні п’ять років мадонну привозять до Санта-Крусу на свято La Bajada de la Virgiii (Явлення Мадонни) – суміш релігійної печалі та загальної радості та розваг.

Ще одне свято відзначається 3 травня – день Хреста у Санта Крус де ла Пальма. Влаштовується конкурс прикрашених хрестів.

Ла Пальма особливо багата на різні природні пам’ятки. Парк Palmitos – найбільший заповідник метеликів. Окрім метеликів тут можна побачити близько 230 видів екзотичних птахів.

Caldera de Taburiente з 1954 року оголошено національним парком. Це гігантський кратер у центрі острова діаметром 10 км, глибиною 1500 м. На Roque de los Muchachos, з якого відкривається чудовий кратер, знаходиться Міжнародна Астрофізична обсерваторія, відкрита в 1985 році, тут стоїть найбільший у Європі телескоп. З дна кратера піднімається кам’яний шпиль заввишки 800 м – Idafe