Оренда яхт в провінції Пханг Нга

Ця прибережна провінція на північний схід від Пхукету славиться своїми всесвітньо відомими печерами та вапняковими скелями, що піднімаються із дна моря на сотні метрів. Безліч кораблів та яхт припливають сюди з одноденними екскурсіями. Сенс чартеру в затоці полягає у відвідуванні цілої групи чудових островів Кох Панак, Кох Хонг, Као Пінг Кан (Острів Джеймса Бонда) та круїзу вздовж материкової частини порізаної неймовірною кількістю ф’єрдів.

Що робити на узбережжі Пханг Нга:

  1. Зайти на острови Кох Панак, стати на якір у фьорді на півночі острова, якщо хочеться полежати на пляжі, то тоді краще пререйті в бухту на південному сході.
  2. Зайти на о-в Джеймс Бонд. Спустити на воду динги. Уздовж мангрових чагарників ви впливаєте вглиб острова. Усередині острів порожнистий, оточений стрімкими скелями, з води піднімаються мангрові дерева, над якими пурхають сотні метеликів.
  3. Пройти вздовж материкового узбережжя, зайти острів, населений морськими циганами. 4. Переночувати можна в гавані Суракуї або Дан на материковій частині у фьордах.