Оренда яхт на острові Пхукет

Пхукет – найбільший острів Таїланду. Загальна кількість населення приблизно 200 тисяч осіб. Пхукет переважно гористий. Столицею провінції та острова є місто Пхукет (населення 83 тисячі осіб), розташоване на південному сході. 70% території острова вкриті лісами. На західному узбережжі кілька піщаних пляжів, на східному узбережжі пляжі зазвичай брудніші.

Що робити на острові Пхукет:

  1. З’їздити або сходити на яхті до пляжу Патонг у центральній частині західного узбережжя, цей пляж широкий та довгий. Нічне життя Пхукета та дешевий шопінг сконцентровані у Патонзі.
  2. Відвідайте південні пляжі Ката, Ката Ной, Банг Тао. Ці райони в цілому менш розвинені, ніж Патонг, і зазвичай використовуються людьми, які хочуть більш спокійного відпочинку далеко від натовпу.
  3. Відвідати мисливський заказник Кхао Пра Тео Нон, у північній частині Пхукету, що включає понад 20 км2 дощових лісів. Заснований у 1981 році, і охороняє район у 90 км2 (68 км2 моря), включаючи пляж Най Янг, на якому відкладають яйця морські черепахи.

Маршрут Пхукет за 15 днів

1 день – Збір на північному сході острова Пхукет
2 день – Перехід на південь повз одних із найкрасивіших у світі островів, як Koh Ka та Koh Racha Yaï, ночівля на острові Koh Racha Yaï (29 миль).
3 та 4 день – Koh Рee-Pee (27 миль).
5 день – Koh Pee-Pee/Koh Lanta (28 миль).
6 день – острови Koh Muk та Koh N’Gai. Рай для рибалок. На острові Koh N’Gai є чудова печера, яка виходить на найкрасивішу лагуну (12 миль).
7 та 8 день – Koh Muk / Koh Rok-Nok (16 миль).
9 день – Koh Rok-Nok / Koh Ha yai. Маленькі білі піщані пляжі, величні скелі, що виступають прямо з води (16 миль)
10 день – Koh Ha Yaï / Koh Pee-Pee (20 миль)
11 день – Koh PEE-PEE/Ao Nang – Koh Kaï. Чудові пляжі, один красивіший за інший (19 миль)
12 – 14 день – Пливемо назад до острова Пхукет. Відмінні гавані можна знайти у чудовій затоці Phang Nga Bay. Закриті лагуни, кришталево чисті води та незаймана краса цієї затоки буде незабутнім закінченням вашої подорожі (89 миль)
15 день – Check out