Оренда яхт на Сейшелах

Сейшели – острівна держава в Індійському океані на північному сході від Мадагаскару, недалеко від екватора. Загальна площа – 445 кв.км. Чисельність населення – близько 80 тисяч осіб. Столиця – Вікторія, розташована на найбільшому острові Мае. Держава включає кілька великих островів, переважно гранітних, і більше сотні малих, переважно коралових. Назву острову дали французи на честь віконта Сешелля. Англійці, які ненавиділи французів, дали свою інтерпретацію: Сейшели (say shells) – «Раковини, що говорять». Клімат – тропічний, м’який. Сейшели вже давно стали синонімом райського незабутнього відпочинку. Практично завжди хороша погода, екзотична природа (на островах створено 4 національні морські парки, близько половини території країни є заповідниками), чисте бірюзове море, білі пляжі та доброзичливість місцевих жителів не залишать байдужим жодного туриста.

Що робити на островах:

  1. Прогулятися Вікторією – найменшою державною столицею у світі. Будівля суду. Будівля пошти. Декілька сувенірних магазинчиків та сімейних ресторанчиків.
  2. З’їздити в долину Маї на острові Праслін. Прогулятися доісторичним лісом.
  3. Побувати у заповіднику на острові Кюзін. Тут збереглися популяції рідкісних птахів та черепах.
  4. Здійснити екскурсію на каное.
  5. Зайнятися дайвінгом чи рибалкою.

Прибуття: о. Мае

Початок оренди (чартерів) яхти.

1 день: Прибуття
2-й день: о. Мае – о. Св. Анни
3 день: о.Св. Анни – о. Курйоз
4 день: о. Курйозо. Ла Діг
5 день: о. Ла Діго. Праслін
6 день: о. Прасліно. Кюзін
7-й день: о. Кюзіно. Мае
8-й день: Відбуття

Закінчення оренди (чартеру) яхти.

Маршрут по островам

1 день: Baie St. Anne – Grande Soeur – Curieuse або Anse Petite Cour (Praslin)
Посадка у Baie St. Anne, на острові Праслін о 9 ранку. Пливемо у бік Grande Soeur. Барбекю на одному з найкрасивіших пляжів Сейшельських островів. Прогуляйтеся чудовим островом, відкрийте для себе його краси, розслабтеся на пляжі або ж займіться водними видами спорту. Увечері вирушимо на острів Курйоз, де й проведемо ніч.

День 2: Curieuse – Saint Pierre – Anse Volbert або Anse Lazio (Praslin)
Острів Курйоз є частиною морського національного парку, де мешкають понад сто черепах. Після обіду ми відвідаємо острівець Сен-П’єр із химерними скелями та високими витонченими пальмами. Саме тут ви знайдете чудові пейзажі, які ви бачили незліченну кількість разів у різноманітних туристичних журналах! Чудове місце для підводного плавання. Ночівля в Anse Volbert або Anse Lazio, на острові Праслін.

День 3: Anse Volbert або Anse Lazio (Praslin) – Mahé
Сьогодні ми присвятимо день плавання, сноркелінгу та іншим водним видам спорту. У другій половині дня повертаємось на острів Мае.

День 4: Висадка у Мае рано вранці.