Оренда яхт на острові Сент-Мартен

Острів Сент-Мартен (загальна площа – 41 кв.м.) знаходиться у східній частині Карибського басейну за 260 км від Гваделупи і за 310 км на схід від Пуерто-Ріко. Острів поділений на французьку (столиця – Марігот) та голландську (столиця – Філіпсбург) частини. На Сент-Мартені, незважаючи на невелику площу, мирно уживаються представники 24 національностей. Дують прохолодні пасати, завдяки яким тропічний і сухий клімат набуває достатньої вологості. Невеликі гори з вершинами, порослими екзотичними деревами. Найвища гора – Монт-Парадіс, 420 м. Сент-Мартен славиться своїми чудовими піщаними пляжами, їх на острові близько 30.

Що робити на Сент-Мартені:

  1. Марігот. Ви потрапите до маленької світської Франції. Фешенебельні готелі, ресторани та галереї. Найпопулярніші нічні клуби та казино.
  2. Здійснити екскурсію Філіпсбургом. Відвідати старовинну будівлю суду, форт Амстердам, форт Віллем та міську ратушу. Також Філіпсбург є центром безмитної торгівлі, можна придбати гаванські сигари, дизайнерський одяг, елітні вина та парфумерію.
  3. На кордоні з Марігота до Філіпсбурга знаходиться монумент на честь 300-річчя поділу острова між Францією та Нідерландами.
  4. Здійснити прогулянку верхи на конях.
  5. Відвідати ферму метеликів.
  6. Екскурсія до заповідника папуг, у якому містяться понад 80 видів птахів.
  7. Забратися на Райський пік – найвищу точку острова. Біля підніжжя гори лежить село Grand Case, відоме своїми ресторанами “високої кухні”.
  8. Відвідати пляжі для серферів, дайвнгістів, поплавати з маскою, порибалити. Також можна відвідати знаменитий Орієнт Біч – нудистський рай.

Події:

  1. В останній тиждень перед Великим постом у лютому проходить Карнавал. Яскраве костюмоване свято триває тиждень. Музика, пісні, танці та ходи, в яких беруть участь практично всі жителі острова.
  2. Знаменита міжнародна “пивна регата”, що проводиться вже майже 3 десятиліття під егідою “Хайнікен” на початку березня.