Оренда яхт в Стамбулі

Стамбул – найбільше місто, важливий морський порт, великий промислово-торговельний і культурний центр Туреччини (населення 10 млн. чол. – 2006). Розташований на берегах протоки Босфор. До 1930 називався Константинополь до 450 року Новий Рим або Другий Рим, до 330 року Візантій / У середньовічних російських літописах був відомий як Царгород. Після заснування Турецької республіки у 1923 році столицю країни було переміщено з Константинополя (Стамбула) до Анкари. 28 березня 1930 року турецькою владою місто було перейменовано на Стамбул. Був столицею Римської, та був Візантійської імперії. 29 травня 1453 був завойований армією султана Мехмеда II.
Ми рекомендуємо провести на яхті у Стамбулі не менше трьох днів. Перший день, проходячи через Босфор, краще зупинитись у Атакей марині. Марина має п’ять якорів з усім сервісом, що звідси випливає: прісна вода, заправки, безпалатний інтернет, душові, пральні, яхтові магазини. Потім слід вирушить до центру Стамбула – район Еміненю, для ознайомлення з архітектурними іконами різних цивілізацій. На другий день рекомендується пройтися на яхті вздовж Босфору і зайти до залів Золотий ріг, потім узяти курс на Принцеві острови, де провести решту дня. Увечері зручніше зайти до марини Фенербахчі в азіатській частині міста. Третій день ви проводите в азіатській частині міста та готуєтесь до повернення до Севастополя.

Що робити у Стамбулі:

  1. Сервісні процедури в Атакей марині.
  2. Екскурис по центру Стамбула з відвідуванням Айя Софії, Блакитної мечеті, Гранд базару, Палацу Топкапі, турецьких лазні в районі Чемберліташ.
  3. Перейти Галатським мостом в район Стамбула – Галата, де подивитися Галатську вежу, палац Долмбахче, морський музей.
  4. На яхті зайти до Золотого Рогу.
  5. Обійти Девіч-острів із легендарним маяком.
  6. Зайти в гавань одного з Принцевих островів – Буюкада і кидатися островом на фаетоні.
  7. На ночівлю зайти до марини Фенербахчі.
  8. Погуляти в азіатській частині Стамбула, підготуватися до переходу до Севастополя.