Оренда яхт на острові Тенеріфе

Тенеріфе – острів з архіпелагу Канарських островів в Атлантичному океані. Найбільший за площею (2034 км²) та кількістю жителів (839 тис. чол.) острів архіпелагу.

Неподалік Санта Крус знаходиться одна з найцікавіших пам’яток – вулкан Тейде, найвища точка Іспанії – 3718 метрів над рівнем моря. Нині тут Національний парк Тейде, який було засновано на початку 50-х років. Відвідувачі можуть насолоджуватися одним із унікальних пейзажів у світі, неповторним поєднанням дивовижної фауни та лавових формувань химерних форм та різноманітних відтінків.

На Тенеріфе знаходиться найстаріший туристичний центр островів – Пуерто де Ла Крус. Місто розташоване на березі моря, поряд з мальовничою долиною Оротава. Неподалік Пуерто де Ла Крус знаходиться знаменитий Лоро-парк, в якому зібрано близько 230 видів папуг з усього світу.

Ще одна визначна пам’ятка міста – пляж Плайя де Мартьянес. Архітектор Сесар Манріке 1995 року побудував тут дивовижний ансамбль площею 33000 кв.м. Це величезне озеро з морською водою, на невеликих островах якого розташовані ресторани та бари, а в центрі – гарні фонтани

Одне з найцікавіших місць міста – площа Іспанії (Plasa de Espana), де знаходяться будівля уряду острова, музей археології та антропології, монумент полеглим у громадянській війні в Іспанії (1936-39 рр.) – обеліск із висіченим хрестом. Усередині пам’ятника є ліфт, на якому можна піднятися на вежу, звідки відкривається чудовий краєвид на набережну.

Неподалік центру міста розташовані два чудові пляжі – Taganana з чорним піском і las Teresitas, штучний пляж із золотим піском, привезеним з Сахари.

Лагуна (La Laguna) – друге за значенням місто острова, засноване у 1496 році, культурний та релігійний центр Тенеріфе. До 1723 Лагуна була столицею Тенеріфе. Саме тут є єдиний університет Канарського архіпелагу.

На вулиці Calle Obispo Rey Redondo височить чудовий кафедральний собор Santa Iglesia з двома дзвіницями. Усередині собору можна переглянути фламандський срібний вівтар 16 століття, англійський орган та мармурову кафедру.

Якщо пройти по Calle Obispo Rey Redondo далі, то можна побачити церкву Непорочного зачаття (Iglesia de Nues – tra Senora de la Concepcion) – найстародавнішу церкву міста, побудовану наприкінці 15 століття.
Оротава (La Orotava) – місто з чудовою архітектурою, що добре збереглася, в центрі мальовничої долини Оротава. На гарному пагорбі розташувалися розкішний особняк – Будинок з балконами (Casa de los Balcones), чудовий парк, млин 17 століття, лікарня Святої Трійці 18 століття. (Nospital de la Trinidad). Вулиці тут вимощені каменем, а в майстернях прикладного мистецтва можна побачити, як це робиться.

Ще одна визначна пам’ятка – Лоро Парк, де зібрана найбільша у світі колекція папуг. Тут можна подивитися шоу папуг, а також виступи дельфінів та морських котиків. Прогулянка парком надзвичайно захоплююча