Оренда яхт в Хувентуді

Хувентуд (у перекладі з ісп. «Острів молоді») – другий за величиною острів республіки Куба. Знаходиться за 100 км від південно-західного узбережжя острова Куба, входить до архіпелагу Канарреос. Загальна площа близько 3 тис. кв. Адміністративний центр – Нуева-Герона. Клімат – м’який. Невисокі гори вкриті сосновими лісами. На острові багато цитрусових гаїв.

Довгий час Хувентуд (на той час острів Пінос) служив вірним притулком для піратів. Тут пірати відпочивали після рейдів, здійснювали ремонт своїх кораблів та, звичайно, ховали свої скарби. Можливо, багато хто з них так лежать закопані в горах і печерах Хувентуда.

Острів славиться своїми прекрасними пляжами та давінг-центрами, одними з найкращих у світі. Дайверів сюди приваблює незвичайної краси підводний світ, багатий на яскраві барви, рідкісні представники морської флори та фауни. Любителів пляжного відпочинку чудові пляжі з білим м’яким піском, найвідоміший з яких Пунта дель Есте, поруч із пляжем знаходиться унікальна печера із сотнями наскельних малюнків. Також на острові є унікальний пляж Бібіхагуа з чорним піском.

Хувентуд славиться своєю керамікою, вироби з якої із задоволенням розкуповуються туристами на сувеніри.

Що робити на острові:

  1. Побувати у столиці – Нуєва Героні.
  2. Завітати до музею піратства, розташованого на флібустьєрському кораблі Ель Пінеро.
  3. Екскурсія до колишньої в’язниці Пресідо Модело, знаменитої тим, що тут був ув’язнений сам Фідель Кастро.
  4. Прогулятися природним заповідником Лос-Індіос – Сан-Філіппе.

Події:

  1. У січні фестиваль на честь завершення збирання врожаю цитрусових.